Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, s.k. Butlers tray, 1900-talets andra hälft, mahogny, höjd 52, 124x86 cm
Bruksslitage
513455
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här