Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, s.k. Butlers tray, 1900-talets andra hälft, mahogny, höjd 52, 124x86 cm

Bruksslitage

513455

2018-01-15