Mathsson Hein Superellips bord

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, ´´Superellips´´, fanérat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, märkt Bruno Mathsson International, höjd ca 70, 175x125 cm

Bruksslitage, fanéeringsskador, märken

513457

2018-01-15