Leksaksbil

Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

LEKSAKSBILAR, 2 st., "Ford model T" tillverkad i Japan, 1900-talets mitt i, batteridriven, med löstagbart tak, i originalkartong, lackerad plåt, batteridriven, höjd ca 14 samt längd 27 cm, bärgningsbil, "Auto Service" 1900-talets mitt, bemålad plåt, höjd ca 16, längd 22 cm

Bärgningsbilen med bruks och åldersrelaterat slitage. Funktionen garanteras ej.

513458

2018-01-15