Dekorelement

Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMENT, 1800-talets slut, förgylld samt bronserad dekor av bl a voluter, höjd ca 45, 80x6,5 cm

513459

2018-01-15