Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DEKORELEMENT, 1800-talets slut, förgylld samt bronserad dekor av bl a voluter, höjd ca 45, 80x6,5 cm
513459
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här