Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, blandstil, 1900-talets mitt, oval förlängningsbar skiva, svängda ben med klo som håller en kula, målat pärlgrått samt bronserade detaljer, höjd ca 78, samt 150 x 113 cm.

Krackelyr samtområde med avflagad färg på bordsskivan, slitage.

513461

2018-01-15