Matbord
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, blandstil, 1900-talets mitt, oval förlängningsbar skiva, svängda ben med klo som håller en kula, målat pärlgrått samt bronserade detaljer, höjd ca 78, samt 150 x 113 cm.
Krackelyr samtområde med avflagad färg på bordsskivan, slitage.
513461
2018-01-15