Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SIRI RATHSMAN (1895-1974): Komposition, signerad och daterad S Rathsman 1951, blandteknik på papper, ca 53x41 cm
513462
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här