Siri Rathsman blandteknik

Siri Rathsman blandteknik
Siri Rathsman blandteknik
Siri Rathsman blandteknik
Siri Rathsman blandteknik

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SIRI RATHSMAN (1895-1974): Komposition, signerad och daterad S Rathsman 1951, blandteknik på papper, ca 53x41 cm

513462

2018-01-15