Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Såld för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld samt bronserad, träskuret och delvis genombrutet krön, höjd ca 258 cm

Slitage, skador/avslag, sannolikt avkortad

513464

2018-01-15