Signe Persson Melin 18 glas Ruben

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNE PERSSON MELIN, glas, 10+8 st, Ruben, Boda, formgivna 1967, bestående av: 10 ölglas och 8 snapsglas, höjd ca 15,5 respektive 8 cm

Repor förekommer, 3 ölglas med fotnagg

513468

2018-01-15