Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, Louis XV, 1700-tal, dekor i pastellage i form av växtelement och rocailler, fasetterat glas, ca 71x29 cm

Senare glas, senare förgyllning och bronsering, lagningar, kompletteringar

513472

2018-01-15