Resturangskylt "Klippan"

Resturangskylt
Resturangskylt
Resturangskylt
Resturangskylt
Resturangskylt
Resturangskylt
Resturangskylt
Resturangskylt
Resturangskylt
Resturangskylt

Såld för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKYLT, 1930/40-tal, "Resturang Klippan", Västerås, bemålad plåt, 2 lampor, märkt A-B Roos Skyltreklam, höjd 105, längd 112 cm

Bruksslitage

513477

2018-01-15