Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKYLT, 1930/40-tal, "Resturang Klippan", Västerås, bemålad plåt, 2 lampor, märkt A-B Roos Skyltreklam, höjd 105, längd 112 cm
Bruksslitage
513477
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här