Peter Doig litografi
Valmis
2018-01-15
513485
| Korkein tarjous | 4 400 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
PETER DOIG (f 1959): "Masqueraders", signerad, numrerad 55/250, färglitografi, 63x51 cm