Peter Doig litografi

Peter Doig litografi
Peter Doig litografi

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER DOIG (f 1959): "Masqueraders", signerad, numrerad 55/250, färglitografi, 63x51 cm

513485

2018-01-15