Ander Zorn Tre systrar

Ander Zorn Tre systrar
Ander Zorn Tre systrar
Ander Zorn Tre systrar
Ander Zorn Tre systrar

Såld för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Tre systrar", signerad Zorn, etsning, 1913, 24,5x17,5 cm.

LITTERATUR: Asplund 258, Hjert & Hjert 268, 3 état

Gulnad

513493

2018-01-15