Ragnar Johansson oljemålning

Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): "Röros", monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 33x61 cm

513498

2018-01-15