Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Restauranginteriör, signerad L. Jirlow, E. A., färglitografi, med dedikation till en tryckare hos Mourlot, ca 46x33 cm

513499

2018-01-15