Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): Restauranginteriör, signerad L. Jirlow, E. A., färglitografi, med dedikation till en tryckare hos Mourlot, ca 46x33 cm
513499
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här