Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Patrask" signerad Angelica Wiik, 209/290, färglitografi med glitter, ca 43x29 cm

513500

2018-01-15