Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): Konditori, signerad och numrerad Angelica Wiik 167/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 42x30 cm

513501

2018-01-15