Dalahästar 2 st

Dalahästar 2 st
Dalahästar 2 st
Dalahästar 2 st
Dalahästar 2 st
Dalahästar 2 st
Dalahästar 2 st

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DALAHÄSTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, målad dekor, höjd ca 14 cm vardera

Skador

513503

2018-01-15