Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DALAHÄSTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, målad dekor, höjd ca 14 cm vardera
Skador
513503
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här