Fat på fot Kina

Fat på fot Kina
Fat på fot Kina
Fat på fot Kina
Fat på fot Kina
Fat på fot Kina
Fat på fot Kina
Fat på fot Kina
Fat på fot Kina
Fat på fot Kina
Fat på fot Kina

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT PÅ FOT, 3 st., porslin, Kina, 1800-talets slut, polykrom dekor i emaljfärger, botten med märke, diameter ca 21-22 cm

Nagg, sprickor

513504

2018-01-15