Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT PÅ FOT, 3 st., porslin, Kina, 1800-talets slut, polykrom dekor i emaljfärger, botten med märke, diameter ca 21-22 cm
Nagg, sprickor
513504
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här