Peter Dahl "Bergströmskan"

Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETER DAHL (född 1934): "Bergströmskan", Fredmans Epistel nr 39, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42x28 cm

513505

2018-01-15