Taburetter 1 par sengustaviansk

Såld för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETTER, 1 par, omkirng 1800, sengustaviansk, skuren dekor, sitthöjd ca 45 cm

Renoverade, lagningar, ytskador, en saknar sitts

513509

2018-01-15