Meissen figurin

Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEISSEN, figurin, 1800-talets andra hälft, Bolognese hund, modellerad efter Kaendler, höjd ca 23 cm

flertalet lagningar, 2 sortering

513516

2018-01-15