Bojan 1700-tal

Bojan 1700-tal
Bojan 1700-tal
Bojan 1700-tal
Bojan 1700-tal
Bojan 1700-tal
Bojan 1700-tal
Bojan 1700-tal
Bojan 1700-tal

Såld för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOJAN, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), "Powder blue", höjd ca 22 cm

Slitage, repor

513520

2018-01-15