Läsljusstake 1800-tal

Läsljusstake 1800-tal
Läsljusstake 1800-tal
Läsljusstake 1800-tal
Läsljusstake 1800-tal
Läsljusstake 1800-tal
Läsljusstake 1800-tal
Läsljusstake 1800-tal
Läsljusstake 1800-tal

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LÄSLJUSSTAKE, sengustaviansk, 1800-tal, med hund, förgylld mässing/brons, bemålad skärm, stensockel, höjd 35 cm

513522

2018-01-15