Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

POUL HENNINGSEN, bordslampa, "PH 4/3", Louis Poulsen, Danmark, vitlackerad skärm i plåt, fot i förkromat stål, etikettmärkt, höjd ca 54, diameter 45 cm
Skador: Bruksslitage, ej funktionstestad.

Skärmen något stukad.

513525

2018-01-16