Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-tal, rokokostil, höjd 120x50 cm

Bruksslitage

513535

2018-01-16