Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, stämplad Svenska Möbelfabriken, höjd 75, 88x45 cm, nyckel finns

513539

2018-01-16