Samlartallrik Villeroy & Boch

Samlartallrik Villeroy & Boch
Samlartallrik Villeroy & Boch
Samlartallrik Villeroy & Boch
Samlartallrik Villeroy & Boch
Samlartallrik Villeroy & Boch
Samlartallrik Villeroy & Boch

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VILLEROY & BOCH, samlartallrik, 1910-tal, fartygsmotiv, diameter ca 30 cm, numrerad 3026

Ytslitage

513540

2018-01-16