Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VILLEROY & BOCH, samlartallrik, 1910-tal, fartygsmotiv, diameter ca 30 cm, numrerad 3026
Ytslitage
513540
2018-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här