Carl Olof Petersen oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL OLOF PETERSEN (1880-1939): Vattendrag i vinterlandskap, signerad C.O Petersen, olja på pannå, 55x66 cm

513546

2018-01-16