Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1990-tal, Italien, stålrör samt svart skinn, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage
513547
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här