Karmstolar 1 par

Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1990-tal, Italien, stålrör samt svart skinn, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

513547

2018-01-13