Gortzius Geldorp oljemålning

Gortzius Geldorp oljemålning
Gortzius Geldorp oljemålning
Gortzius Geldorp oljemålning
Gortzius Geldorp oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

GORTZIUS GELDORP (Flandern, 1553-1618): Maria Magdalena, olja på pannå, parketterad, ca 66x49 cm

Slitage, sprickor, lagningar, retuscher

513552

2018-01-16