Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
GORTZIUS GELDORP (Flandern, 1553-1618): Maria Magdalena, olja på pannå, parketterad, ca 66x49 cm
Slitage, sprickor, lagningar, retuscher
513552
2018-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här