Arbetsstol industridesign

Arbetsstol industridesign
Arbetsstol industridesign
Arbetsstol industridesign
Arbetsstol industridesign
Arbetsstol industridesign
Arbetsstol industridesign
Arbetsstol industridesign
Arbetsstol industridesign
Arbetsstol industridesign
Arbetsstol industridesign
Arbetsstol industridesign
Arbetsstol industridesign

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARBETSSTOL, industridesign, 1900-talets början, metall och trä, höjd 51 cm

Omfattande slitage

513560

2018-01-16