Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ADOLF HERBST(1909-1983): "Roter klang", signerad och daterad 67, olja på duk, 59x45 cm
Smärre krackelyr
513562
2018-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här