Adolf Herbst oljemålning

Adolf Herbst oljemålning
Adolf Herbst oljemålning
Adolf Herbst oljemålning
Adolf Herbst oljemålning
Adolf Herbst oljemålning
Adolf Herbst oljemålning

Såld för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ADOLF HERBST(1909-1983): "Roter klang", signerad och daterad 67, olja på duk, 59x45 cm

Smärre krackelyr

513562

2018-01-16