Skåp 1900-tal

Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1900-tal, asien, skuren dekor, inredd med hyllplan, speglar i dörrarna, underdel med lådor, bemålad, höjd 182, 115x61 cm

Ytskador, ett medföljande löst draghandtag

513563

2018-01-16