Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1900-tal, asien, skuren dekor, inredd med hyllplan, speglar i dörrarna, underdel med lådor, bemålad, höjd 182, 115x61 cm
Ytskador, ett medföljande löst draghandtag
513563
2018-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här