Torsten Bergmark

Torsten Bergmark
Torsten Bergmark

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORSTEN BERGMARK (1920-96): "Av vinden fuktade träd", monogramsignerad och daterad TB-60, akvarell, 29x46 cm

513564

2018-01-16