Hugo Ståhle oljemålning

Hugo Ståhle oljemålning
Hugo Ståhle oljemålning
Hugo Ståhle oljemålning
Hugo Ståhle oljemålning
Hugo Ståhle oljemålning
Hugo Ståhle oljemålning

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGO STÅHLE (1921-2015): "Nr 1 Incognito", signerad Ståhle, olja på duk, ca 97x110 cm

Krackeleringar

513570

2018-01-16