Stolar gustavianska

Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

STOLAR, 4 st., gustavianska, träskuren dekor, bemålade, genombruten rygg med spjälor, runda svarvade ben med kannelyrer, H-kryss, sitthöjd 45 cm

Skador, slitage

513576

2018-01-16