James Matthews oljemålning

James Matthews oljemålning
James Matthews oljemålning
James Matthews oljemålning
James Matthews oljemålning
James Matthews oljemålning
James Matthews oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES MATTHEWS (England 18/1900-tal): Landskapsmotiv med figurer, signerad James Matthews, olja på duk, ca 30x46 cm

513578

2018-01-16