Fotogenlampa mässing och brons

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

FOTOGENLAMPA, 1800-talets senare del, brons och mässing, monterad i äldre kinesisk vas i patinerad och förgylld dekor, höjd 43 cm, elektrifierad

513579

2018-01-16