Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor av fåglar i tårpil samt blommor i emaljfärger, sepia, diameter ca 29 cm
Tillverkningsmärken, repor
513582
2018-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här