Fat Kina

Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor av fåglar i tårpil samt blommor i emaljfärger, sepia, diameter ca 29 cm

Tillverkningsmärken, repor

513582

2018-01-16