Bertil Widrandt oljemålning

Bertil Widrandt oljemålning
Bertil Widrandt oljemålning
Bertil Widrandt oljemålning
Bertil Widrandt oljemålning
Bertil Widrandt oljemålning
Bertil Widrandt oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL WIDBRANDT (1914-1988): Kustvy, signerad Bertil Widbrandt, olja på duk, ca 60x99 cm

513591

2018-01-16