Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NATHALIA EDENMONT (f. 1970 Ukraina): "Pelican", monterad på aluminium, c-print, á tergo signerad och daterad Edenmont, 2004-07, ca 40x42,5 cm
Obetydligt hanteringsslitage
513603
2018-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här