Nathalia Edenmont Pelican

Nathalia Edenmont Pelican
Nathalia Edenmont Pelican
Nathalia Edenmont Pelican
Nathalia Edenmont Pelican

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NATHALIA EDENMONT (f. 1970 Ukraina): "Pelican", monterad på aluminium, c-print, á tergo signerad och daterad Edenmont, 2004-07, ca 40x42,5 cm

Obetydligt hanteringsslitage

513603

2018-01-16