Børge Mogensen bokhylla Öresund
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÖRGE MOGENSEN, bokhylla Öresund, Karl Andersson & Söner, fanerad i ek, bestående av 1 bred och en smal underdel, med dörrar respektive lådor, 2 socklar samt 2 breda och 2 smala överdelar/bokhyllor, etikettmärkta, bredd 134,5 + 68,5, totalhöjd ca 247 cm
Bruksslitage, vissa märken
513616
2018-01-16