Snusflaskor Kina

Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNUSFLASKOR, 5 st., glas, Kina, 1900-tal, invändig dekor av figurscener, landskap och fåglar samt kalligrafi, höjd 7-8 cm

Bruksslitage, repor

513617

2018-01-17