Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SNUSFLASKOR, 5 st., glas, Kina, 1900-tal, invändig dekor av figurscener, landskap och fåglar samt kalligrafi, höjd 7-8 cm
Bruksslitage, repor
513617
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här