Buffet

Buffet
Buffet
Buffet
Buffet
Buffet
Buffet
Buffet
Buffet

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BUFFET, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanér i mahogny, uppsats med genombrutet krön, höjd ca 166, 150x56 cm

Slitage, skador, ej fungerande nyckel medföljer

513619

2018-01-16