Textiler

Textiler
Textiler
Textiler
Textiler
Textiler
Textiler

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TEXTILER, 2 dlr, djajim/suzani, vävda, ull på ullvarp, broderat mönster, respektive bestående av 5 våder, ca 289x137 respektive 281x131 cm

Skador, lagningar

513620

2018-01-16