Kista 1700-tal

Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, 1700-tal, bemålad, beslag i smide, originallås, lockförsedd trälåda placerad och fastgjord längs ena kortändan vid överkanten s ka läddika, höjd ca 64, 133x70 cm, nyckel medföljer

Slitage/skador, lås defekt

513624

2018-01-16