Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GRANGE, sängram, 1900-talets senare del, fanérad i körsbär, etikettmärkt, bäddmått ca 200x180, gavelns höjd ca 82 cm
Slitage
513627
2018-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här