Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Trädgårdsmästarna", signerad L Jirlow, 37/310, blindstämpel Mourlot, färglitografi, ca 46 x 61cm

513629

2018-01-17