Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "Trädgårdsmästarna", signerad L Jirlow, 37/310, blindstämpel Mourlot, färglitografi, ca 46 x 61cm
513629
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här